unused_files (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: Size
hi: आकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Files
hi: दस्तावेज

en: All
hi: सभी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Undefined
hi: अपरिभाषित

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Video
hi: वीडियो

en: Document
hi: दस्तावेज़

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »
