unused_files (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filters
hr: Prečistači

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »
