unused_files (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout
