unused_files (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: User
is: Notandi

en: Files
is: Skrár

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: Filters
is: Síur

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »
