unused_files (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Administration
it: Amministrazione

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Size
it: Dimensione

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: User
it: Utente

en: Files
it: File

en: All
it: Tutti

en: Published
it: Pubblicato

en: Filters
it: Filtri

en: Undefined
it: Non definito

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Document
it: Documento

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »
