unused_files (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Administration
ja: 管理

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Size
ja: サイズ

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: User
ja: ユーザー

en: Files
ja: ファイル

en: All
ja: すべて

en: Published
ja: 掲載

en: Filters
ja: フィルター

en: Undefined
ja: 未定義

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Video
ja: ビデオ

en: Document
ja: ドキュメント

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »
