unused_files (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filters
km: តម្រង

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
