unused_files (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
