unused_files (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »
