unused_files (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: Filters
nn: Filter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »
