unused_files (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ
