unused_files (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном
