unused_files (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Files
pl: Pliki

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filters
pl: Filtry

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Video
pl: Wideo

en: Document
pl: Dokument

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: No results.
pl: Brak wyników.
