unused_files (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filters
ps: چاڼونه
