unused_files (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: User
ro: Utilizator

en: Files
ro: Fișiere

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Filters
ro: Filtre

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »
