unused_files (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
