unused_files (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Published
sk: Zverejnené

en: Filters
sk: Filtre

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »
