unused_files (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Filters
sq: Filtrat

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
