unused_files (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Size
ta: அளவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Undefined
ta: வரையறுக்கப்படாதது

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »
