unused_files (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »
