unused_files (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »
