unused_files (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Files
uk: Файли

en: All
uk: Все

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filters
uk: Фільтри

en: Undefined
uk: Невизначено

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Video
uk: Відео

en: Document
uk: Документ

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: No results.
uk: Безрезультатно.

en: Go to the previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки
