unused_files (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: User
ur: صارف

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Undefined
ur: غیر واضح

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
