unused_files (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Published
am: የታተመ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Undefined
am: ያልተገለጸ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
