unused_files (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Filters
be: Фільтры

en: Undefined
be: Не вызначана

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
