unused_files (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: Filters
bg: Филтри

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
