unused_files (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filters
cs: Filtry

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »
