unused_files (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Files
cy: Ffeiliau

en: All
cy: I gyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>
