unused_files (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
