unused_files (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filters
eo: Filtroj

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »
