unused_files (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: User
fa: کاربر

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filters
fa: فیلترها

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Video
fa: ویدیو

en: Document
fa: سند

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »
