unused_files (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: All
fil: Lahat

en: Published
fil: Inilathala

en: Filters
fil: Mga salaan

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
