unused_files (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: All
hu: Mind

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filters
hu: Szűrők

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »
