unused_files (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Administration
id: Administrasi

en: Date
id: Tanggal

en: Size
id: Ukuran

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: User
id: Pengguna

en: Files
id: Berkas

en: All
id: Semua

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Filters
id: Filter

en: Undefined
id: Tak didefiniskan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Document
id: Dokumen

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »
