unused_files (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »
