unused_files (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filters
ka: ფილტრები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
