unused_files (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: User
mg: Mpampiasa
