unused_files (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
