unused_files (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Undefined
mr: अव्याख्यात

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
