unused_files (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›
