unused_files (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
