unused_files (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Files
nl: Bestanden

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »
