unused_files (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Administration
pt: Administração

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Size
pt: Tamanho

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Utilizador

en: Files
pt: Ficheiros

en: All
pt: Todos

en: Published
pt: Publicado

en: Filters
pt: Filtros

en: Undefined
pt: Indefinido

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Video
pt: Vídeo

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »
