unused_files (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Administration
ru: Администрирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Size
ru: Размер

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: Files
ru: Файлы

en: All
ru: Все

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filters
ru: Фильтры

en: Undefined
ru: Неопределенный

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Video
ru: Видео

en: Document
ru: Документ

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »
