unused_files (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Video
se: Filbma

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
