unused_files (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Filters
sl: Filtri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
