unused_files (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: Unpublished
sr: Необјабљено
