unused_files (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: Files
sv: Filer

en: All
sv: Alla

en: Published
sv: Publicerad

en: Filters
sv: Filter

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Document
sv: Dokument

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »
