unused_files (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Video
th: วีดีโอ
