unused_files (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Administration
tr: Yönetim

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Files
tr: Dosyalar

en: All
tr: Tümü

en: Published
tr: Yayında

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Undefined
tr: Tanımsız

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Document
tr: Belge

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »
